FAST DELIVERY

SAFE PAYMENT GUARANTED

PUZZLE DF PLUS 108 101 DALMATIANS

L650.00Save L540.00

In stock

Description

PUZZLE DF PLUS 108 101 DALMATIANS!

Marka: Lisciani!

Puzzle me 108 pjeseza i dizenjuar me 101 dalmatet!

Gjithashtu, femijet tuaj pasi te kene formuar puzzle mund t’a ngjyrosin sipas deshires se tyre!

Set kreativ, zhvillues dhe impenjativ!

Vendos ne pune aftesine e te menduarit logjik dhe gjithashtu nxjerr ne pah kreativitetin e femijeve tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 4 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi italiane!

Information

Information

Shipping
We currently offer free shipping in Albania and Kosovo for orders over ALL 10,000.

Assistance
Contact us on email us at info@techzone.al .

Additional information
Estimated delivery: 3 days
SKU: 3083 Tags: , , ,
SHARE

PUZZLE DF PLUS 108 101 DALMATIANS

L650.00

In stock

SHOPPING BAG 0

RECENTLY VIEWED 0

Added to wishlist! VIEW WISHLIST