CAROTINA BABY LOGIC MEMO ANIMALI LISCIANI

Description

CAROTINA BABY LOGIC MEMO ANIMALI LISCIANI

Loja eshte nje set me 32 karta me figura te ndryshme cift,
Materiali i kartave eshte me karton te forte,
Loje logjike dhe zhvilluese.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “CAROTINA BABY LOGIC MEMO ANIMALI LISCIANI”

You've just added this product to the cart:

Open chat
Pershendetje!
Si mund t'ju ndihmojme?