FAST DELIVERY

SAFE PAYMENT GUARANTED

Used WWE 2K18 Xbox One

L1,490.00

In stock

Description

Standard Edition Franshiza më e madhe e lojërave video në historinë e WWE është rikthyer me WWE 2K18! Me kopertinën e Superstar Seth Rollins, WWE 2K18 premton t’ju sjellë më afër ringut se kurrë më parë me aksion të fortë, grafikë mahnitëse, dramë, emocione, mënyra të reja lojërash, lloje shtesë ndeshjesh, aftësi të krijimit të thellë dhe gjithçka që keni ardhur. të duash nga WWE 2K. Bëhu si askush. Porositni paraprakisht WWE 2K18 dhe merrni dy versione të luajtshme të WWE Hall of Famer Kurt Angle: personazhin e tij të WWE “American Hero” (2001) ose personazhin e tij ECW “Wrestling Machine” (2006). Video lojëra më realiste e WWE ndonjëherë! Eksperienca më realiste e lojërave video WWE sapo u bë më intensive me shtimin e tetë ndeshjeve të meshkujve, një sistem të ri bartjeje, zbulim të ri të peshës, mijëra animacione të reja dhe një zonë masive në prapaskenë. Një motor rendering krejt i ri gjithashtu i jep WWE 2K18 një rishikim vizual dhe do të sjellë dramën e WWE në jetë si kurrë më parë! MyCAREER Një përvojë e re MyCAREER ju vë në rrugën drejt madhështisë ndërsa udhëtoni përgjatë rrugës për në WrestleMania. Eksploroni WWE si kurrë më parë në prapaskenë me roaming pa pagesë, duke biseduar me Superyjet e WWE, duke krijuar aleanca, duke krijuar armiq, duke kërkuar kërkime dhe duke strategji për ndeshjet e ardhshme. Rruga drejt Lavdisë A mundet MyPlayer-i juaj të arrijë në Sallën e Famës WWE? Prezantimi i Rrugës krejtësisht të re drejt Lavdisë! Konkurroni me kundërshtarët në internet për të përmirësuar MyPlayer-in tuaj duke fituar pajisje të shkyçshme, përmirësime dhe përmirësime të gjitha, ndërkohë që siguroni hyrjen tuaj në ngjarje speciale që mbahen krahas ngjarjeve speciale të WWE në jetën reale, të tilla si pagesa për shikime. Dynamic Creation Suite Personalizojeni WWE si kurrë më parë me një grup edhe më të thellë mjetesh personalizimi dhe opsionin e ri Custom Match! Suite e fuqishme e krijimit ofron gjithashtu veçori edhe më të detajuara për Create-a-Superstar, Create-a-Video dhe Create-an-Arena. Seriozisht, ROSTER MË I MADH NDONJËHERË! Dominoni unazën me TONËL të WWE, NXT dhe Superyjeve tuaj të preferuar legjendar! Nuk po bëjmë shaka, WWE 2K18 ofron listën më të plotë të Superyjeve dhe Legjendave të WWE dhe NXT më të mëdhenj dhe më të ndritur që kanë zbukuruar ndonjëherë një unazë WWE! Oferta e para-porositjes Kurt Angle Pas më shumë se një ndërprerjeje prej më shumë se një dekade, Heroi juaj Olimpik është rikthyer! Porositni paraprakisht tani për të marrë dy versione të luajtshme të Klasës së Hall of Fame të WWE të vitit 2017, Kurt Angle, i sapoardhur! Luaj si personazhi i tij i WWE “American Hero” (2001) ose si personazhi i tij “Wrestling Machine” ECW (2006).

  • Motori i ri i paraqitjes i jep WWE 2K18 një rinovim vizual, duke sjellë në jetë WWE.
  • Përvoja e re e MyCAREER ju vë në rrugën drejt madhështisë në rrugën drejt WrestleMania.
  • Eksploroni WWE si kurrë më parë në prapaskenë me roaming pa pagesë.
  • Prezantimi i Rrugës krejtësisht të re drejt Lavdisë! Konkurroni me kundërshtarët në internet për të përmirësuar MyPlayer-in tuaj.
  • Personalizojeni si kurrë më parë me mjete më të thella personalizimi dhe opsionin e ri Custom Match.
  • Krijo-një-Superstar, Krijo-një-Video dhe Krijo-një-Arena.
  • Dominoni unazën me TONËL të WWE, NXT dhe Superyjeve tuaj të preferuar legjendar!
  • Tetë ndeshje burrash, sistem i ri i mbajtjes së rrahjeve, zbulim i ri i peshës, animacione të reja dhe zona në prapaskenë.
  • Bëhu si askush!
Information

Information

Shipping
We currently offer free shipping in Albania and Kosovo for orders over ALL 10,000.

Assistance
Contact us on email us at [email protected] .

Additional information
Weight 0.00 kg
Dimensions 0.00 × 0.00 × 0.00 cm
Estimated delivery: 3 days
5264247878784
SHARE

Used WWE 2K18 Xbox One

L1,490.00

In stock

SHOPPING BAG 0
RECENTLY VIEWED 0
Added to wishlist! VIEW WISHLIST