FAST DELIVERY

SAFE PAYMENT GUARANTED

Used UFC4 Xbox One

L3,490.00

In stock

Description

Formoni legjendën tuaj në EA SPORTS UFC 4. Në EA SPORTS UFC 4, luftëtari që bëheni formohet nga stili juaj i luftimit, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj. Pavarësisht se si dhe ku luani EA SPORTS, UFC 4 e vendos ‘ju’ në qendër të çdo lufte. Loja përfshin ndërveprimet e përdoruesve në internet dhe blerjet në lojë.

  • Në EA SPORTS UFC 4, luftëtari që bëheni formohet nga stili juaj i luftimit, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj
  • Pa marrë parasysh se si dhe ku luani EA SPORTS UFC 4 vendos ‘ju’ në qendër të çdo lufte
  • VENDET E REJA: Shpërthejeni në oborrin e shtëpisë ose rrethohuni në traditën e njohur të Kumites
  • BLITZ BATTLES: Ky modalitet me ritëm të shpejtë ju vë përballë luftëtarëve të tjerë në internet, duke konkurruar në një turne me zjarr të shpejtë me bazë raundi
Information

Information

Shipping
We currently offer free shipping in Albania and Kosovo for orders over ALL 10,000.

Assistance
Contact us on email us at info@techzone.al .

Additional information
Weight 0.00 kg
Dimensions 0.00 × 0.00 × 0.00 cm
Estimated delivery: 3 days
SKU: 4848484848482
SHARE

Used UFC4 Xbox One

L3,490.00

In stock

SHOPPING BAG 0

RECENTLY VIEWED 0

Added to wishlist! VIEW WISHLIST