PUZZLE IN BAG 60 MICKEY

Description

Seti “PUZZLE IN BAG 60 MICKEY”!

Marka: Lisciani!

Paketimi ne forme cante perfshin nje puzzle me personazhin e Mickey Mouse!

Puzzle permban 60 copeza te vogla me te cilat femijet tuaj do te plotesojne enigmen!

Loder zhvilluese dhe impenjative!

Permasat: 50*35 cm!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 4 vjec!

Cilesi e larte!

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “PUZZLE IN BAG 60 MICKEY”

You've just added this product to the cart:

Open chat
Pershendetje!
Si mund t'ju ndihmojme?