PUZZLE IN BAG 60 FROZEN

PUZZLE IN BAG 60 FROZEN

690.00 L

SKU: 3081 Category: Tags: , , ,
View cart

Description

Seti “PUZZLE IN BAG 60 FROZEN”!

Marka: Lisciani!

Seti perfshin 4 puzzle te ndryshme me personazhet e Frozen!

Cdo puzzle perbehet nga 60 copeza te vogla!

Permasat e puzzle: 11*15 cm!

Set kreativ dhe impenjativ!

Cilesi e larte!

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “PUZZLE IN BAG 60 FROZEN”

You've just added this product to the cart:

Open chat
Pershendetje!
Si mund t'ju ndihmojme?