PUZZLE DF SUPERMAXI 24 FROZEN

Description

PUZZLE DF SUPERMAXI 24 FROZEN!

Marka: Lisciani!

Puzzle i dizenjuar me personazhin me te preferuar te vajzave te vogla Frozen!

Puzzle perbehet nga 24 copeza te vogla te cilat femijet tuaj do i bashkojne me njera-tjetren per te formuar puzzle!

Permasat: 70*50 cm!

Pasi te keni formuar puzzle, ju mund t’a ngjyrosni ate sipas deshires tuaj!

Set kreativ, zhvillues dhe impenjativ!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi italiane!

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “PUZZLE DF SUPERMAXI 24 FROZEN”

You've just added this product to the cart:

Open chat
Pershendetje!
Si mund t'ju ndihmojme?