CAROTINA BABY LOGIC MAMME E CUCCIOLI LISCIANI

Description

CAROTINA BABY LOGIC MAMME E CUCCIOLI LISCIANI eshte nje nga setet me interesante te markes se njohur Lisciani.
Ne set perfshihen kartona te vegjel te prere ne forma puzzle, me figura te ndryshme.
Femijet do te argetohen dhe do te mesojne se si te krijojne nje puzzle.
Ky set sugjerohet per femije te moshave nga 1-4 vjec.
Produkt i cilesise se larte!
Marka me e njohur e lodrave LISCIANI!

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “CAROTINA BABY LOGIC MAMME E CUCCIOLI LISCIANI”

You've just added this product to the cart:

Open chat
Pershendetje!
Si mund t'ju ndihmojme?