CAROTINA BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE

-39%

CAROTINA BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE

790.00 L

SKU: 3087 Categories: , Tags: , , ,
View cart

Description

CAROTINA BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE

Nje loje mjaft interesante per te argetuar vajzat e vogla tuaja…
Forma jo vetem per puzzle por edhe me format e insekteve dhe formave gjeometrike.
Loje e cial do te zhvilloje aftesite krijuese dhe logjike te femijes.
Made in Italy!

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “CAROTINA BABY PLUS FARFALLA FORME E COLORI ED INTERNAZIONALE”

You've just added this product to the cart:

Open chat
Pershendetje!
Si mund t'ju ndihmojme?