FAST DELIVERY

SAFE PAYMENT GUARANTED

CAROTINA BABY LOGIC MAMME E CUCCIOLI LISCIANI

L650.00

In stock

Description

CAROTINA BABY LOGIC MAMME E CUCCIOLI LISCIANI eshte nje nga setet me interesante te markes se njohur Lisciani.
Ne set perfshihen kartona te vegjel te prere ne forma puzzle, me figura te ndryshme.
Femijet do te argetohen dhe do te mesojne se si te krijojne nje puzzle.
Ky set sugjerohet per femije te moshave nga 1-4 vjec.
Produkt i cilesise se larte!
Marka me e njohur e lodrave LISCIANI!

Information

Information

Shipping
We currently offer free shipping in Albania and Kosovo for orders over ALL 10,000.

Assistance
Contact us on email us at [email protected] .

Additional information
Estimated delivery: 3 days
SHARE

CAROTINA BABY LOGIC MAMME E CUCCIOLI LISCIANI

L650.00

In stock

SHOPPING BAG 0
RECENTLY VIEWED 0
Added to wishlist! VIEW WISHLIST